Projelerinizi
doğru süreçlerde, uygun maliyetle
gerçekleştirmek

Dorax, yerli ürün kavramı ile iç ve dış piyasaların ihtiyaçlarını karşılama hedefinin yanı sıra, üretimlerini uluslararası pazarlarda da aranır bir marka haline getirmeyi amaçlıyor.

Bu amaçla, tedarikçi ve saha uygulayıcısı kimliği ile karşılaştığı sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm üretmek, mevcut ürünlerde performans / fiyat beklentisini iyileştirmek, ihtiyaca yönelik kişiselleştirilmiş, özgün ürünler sağlayabilmek için, Dorax markası altında inovatif, nitelikli ve projelere değer katan ürünler sunuyor.

Güç Dağıtım Üniteleri (PDU) Üretimi

Veri merkezlerinizde taşınan datanın, cihazların ve kesintisiz performansın önemini biliyoruz. DORAX Güç Dağıtım Üniteleri, veri merkezleri başta olmak üzere tüm sistem ve cihazlarda güvenliği ve enerjiyi sağlar. Verimliliği, uzun ömürlülüğü ve sağlamlığı temel aldığımız tasarladığımız ürünlerimizle, standart ya da kişiselleştirilmiş model seçeneklerimiz kullanıcılara en uygun çözümleri sunabilmekte.

Ürünleri İnceleyin

IMG IMG IMG IMG IMG

LED Aydınlatma Modülleri Üretimi

LED Aydınlatma Modüllerimizi, hem montaj hem de kullanım sırasında rack kabinetlerin iç ve dış ortamındaki karanlık çalışma koşullarını kolaylaştırmak için tasarladık.

Ürünleri İnceleyin

IMG IMG IMG

AR-GE ve ÜR-GE Ürünler

İhtiyacınız olan çözüm; henüz sizlere sunulmamış olabilir. Üretim kapasitemiz ve teknik bilgimiz ile sistemlerinize özel çözümler ve ürünler geliştirebilmekteyiz

Ürünleri İnceleyin

IMG IMG IMG