Neden ve Nasıl Bir Üretim Aşaması

  • Yıllar içerisinde hem tedarikçi hem saha uygulayıcısı kimliğimizle karşılaştığımız sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm üretmek için,
  • Mevcut ürünlerde performans, fiyat beklenti konusunda iyileştirme seçenekleri için,
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş ve özgün ürünler sağlayabilmek için,
  • Dünyadaki güncel trend ve teknolojileri ülkemize taşımak için Doraks olarak, “Dorax” markası altında henüz 3 grupta üretim yapmaktayız.
  • Yerli Ürün kavramı ile iç ve dış piyasaların ihtiyaçlarını karşılama arzumuzun yanı sıra, yerli ürünlerimizi uluslararası pazarlarda da aranır bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz.

DC PDU

5-9-12-15 Volt arası DC voltaj ile çalışan cihazlar için 8 veya 16 çıkışlı 19” rack standartlarında veya masaüstü (8 çıkışlı) 5A-25A toplam çıkış gücüne sahip yeşil ve kırmızı LED sistemi ile çalışma durumunu gösteren DC besleme üniteleri.

Priz Grubu

3/6/9/12 Çıkışlı 19” yatay veya 20-47u boyunda dikey Alimunyum Gövdeli modeller.

16A-32a arası sigortalı,

On/off anahtarlı, parafodur korumalı, voltmetre-ampermetre göstergeli modeller. alman-fransız-ingiliz standartlarında priz soketleri. ihtiyaca özel boyut ve donanımda üretimler.

Aydınlatma Grubu

19” Rack standartlarında harekete veya kapı kontaklarına duyarlı manyetik tutucu özelliği de olan ce belgeli, güvenlik standartlarına uygun aydınlatma modülleri.