Doraks olarak, 1990 yılından günümüze olan tecrübemizle müşterilerimize kişiselleştirilmiş, dinamik, uluslararası standartlarda, öncü teknolojileri sunmaktayız. Sektörün ülkemizde doğuşunda ve şekillendirilmesinde rol alan ve standartları yukarıya çeken kadromuzla,
global alanda da etkili bir oyuncu olma hedefiyle ilerliyoruz

Doraks; 1990’dan günümüze olan iş tecrübesini müşterileri ile paylaşan, yapısal kablolama ve altyapı sistemlerini tedarik eden, uygulamasını yapıp anahtar teslim sistemler kuran ve çeşitli ürünlerin imalat çalışmalarını sürdüren bir organizasyondur.

Dinamik, öncü, uluslararası standartlara dayalı bir sistem anlayışını sürdürmek için gerekli yetenekleri sürekli geliştirir. Saygı, güven, açıklık, bireysel sorumluluk ilkelerin benimser. İşbirliği esasına dayanan takım çalışması ile, süreç yönetimine dayalı organizasyonla çalışır. Bilgisini ve tecrübesini yeni kadrolar, standartlara göre iş yapan teknik elemanlar yetiştirmek için kullanır.

İletişim teknolojilerinin kullanıldığı her alanda faaliyet gösteren Doraks, bakır ve fiber optik zayıf akım sistemleri kablolaması, veri, telefon, kamera, yangın, geçiş kontrol gibi güvenlik sistemlerini sağlayan tüm ürünleri çeşitli alternatifleri ile sunmakta ve uygulamaktadır. Kullanıcı ihtiyaç analizi yapılarak kalite/performans/fiyat kıstaslarına en uygun seçenekler ile çözüm geliştirmektedir. Bütün bu sistemlerin barınacağı Rack kabinetler, enerji sistemleri ve buna bağlı alt yapılar da hizmet alanı içindedir.

Doraks, müşteri memnuniyeti ve maksimum verimliliği esas alan çalışma yöntemi ile, sistem için gerekli kişiselleştirilmiş ürünleri kendi markası bünyesinde geliştirerek, geniş portföyü ile ihtiyaca yönelik çözüm önerileri de sunmaktadır. Sektöre eksikleri tamamlamak, işleri kolaylaştırmak adına ürün ar-ge hizmetleri yaparak çeşitli ürünler de üretmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı iş yapma yeteneği sayesinde, malzeme ithalatı, ihracatı ile birlikte hizmet ihracatı yaparak yurt dışı projelerde de yer almaktadır.

Bugüne dek pek çok önemli projede yer alan Doraks, çeşitli katılım ortaklıkları ile yurtiçi ve uluslararası alanlarda gerek yüklenici, gerekse alt yüklenici olarak pek çok projede faaliyet göstermektedir.

Prensiplerimiz

Dinamik,öncü,uluslararası standartlara dayalı bir sistem anlayışını sürdürmek için gerekli yetenekleri sürekli geliştirmektedir. Güven, saygı, açıklık, bireysel sorumluluk ilkelerin benimser. İşbirliği esasına dayanan takım çalışması ile, süreç yönetimine dayalı organizasyonla çalışır

Takım Çalışması

Çalışmalarda ekip ruhu esas alınır, bireysel sorumluluk bilinci oluşurken koordinasyon korunur ve ekip üyelerimiz deneyimli becerilerini katar. Çalışanların kendilerini geliştirmelerini, yetkinlik ve yeteneklerini arttırmalarını ve kurum içi uyum ve verimliliği en üst düzeye çıkarmalarını sağlayacak kurumsal ve bireysel zemini yaratmaya önem vermektedir. Bu sayede güçlü bir takım ortaya koyar.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini ön planda tutan Doraks, ihtiyaç analizini yaparak, kişiselleştirilmiş hedefe yönelik uzun vadede kullanıma uygun en ileri teknolojileri sunan, sorunsuz çözümler üretmekteyi hedefler . Satış sonrası hizmetler sunarak sistemlerin devamlılığını sağlar.

Sıfır Sorun” Politikası

Projeyi etkileyen tüm birimlerle iletişim ve koordinasyon içinde kalarak olası sorunları önceden bildirmek, çözüm önerileri geliştirmek, imalat öncesi çalışmalarla maddi ve zaman kaybını engellemek öncelikli işi haline geliyor. Kurduğumuz sistemlerin uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışabilmesi ve güncel kalabilmesi de bu politikamızın bir parçası olarak yer alıyor.

İş Güvenliği Önceliği

Düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerinden ve kontrollerinden geçen firmamız,hayati tehlikelerin farkında, şantiyeler ve her türlü çalışma koşullarında iş güvenliği kurallarına titizlikle uyarak kazasız bir iş ortamı oluşturmayı hedeflemektedir.

Sertifikalarımız

ISO:14001 Sertifikası

ISO:9001 Sertifikası

OHSAS Sertifikası

Marka Yenileme Sertifikası