ArGe ve ÜrGe

İhtiyacınız olan çözüm; henüz sizlere sunulmamış olabilir. Üretim kapasitemiz ve teknik bilgimiz ile sistemlerinize özel çözümler ve ürünler geliştirebilmekteyiz.

Sektörün ihtiyaç ve geleceğine yönelik inovatif yaklaşımıyla ön plana çıkan Dorax, kendi tesislerinde tasarlayarak geliştirdiği ürünleri tüm zorlu koşullarda test ediyor, uluslararası standartların da üzerinde kalite ve dayanıklılığı sağlarken estetik değerleri, kullanıcı kolaylığını ve kolay erişimi de ön planda tutuyor.

Kendi geliştirdiği ve uluslararası patentlerle koruma altına aldığı modüler yapıdaki smart ya da standart PDU'lar, rack kabinler için pek çok üstün özelliğe sahip fan sistemleri ve LED aydınlatmalar haricinde, 5-9-12-15 Volt arası DC voltaj ile çalışan cihazlar için DC Güç Dağıtım Üniteleri, zorlu çalışma koşullarında ortam aydınlatmasını sağlamak için özel olarak geliştirilen Etanj LED Aydınlatma Üniteleri, kullanım kolaylığı, zorlu fiziksel koşullara dayanıklılığı, yüksek güvenlik standartları ile öne çıkan Merkezi Güç Dağıtım Üniteleri inovasyona dayalı ArGe ve ÜrGe Dorax üretimlerinden birkaçı.

Özel üretim Ar-Ge ürünlerini bu sitede bulunan Ar-Ge sayfasından inceleyebilir, detaylı ürün ve kalite bilgilerini +90 533 895 19 66 numaralı WhatsApp hattından arayarak, DoraxShop.com internet adresinden ya da İletişim sayfasından mail yoluyla edinebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

+90 216 577 28 48info@doraks.com.trDoraks Teknolojik Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. Küçükbakkalköy Mah., Kayışdağı Cad. Ozan Veysel Sk. No: 9 / 1 Ataşehir PK 34400 İstanbul - Türkiye