Hakkımızda

Dorax, inovasyon ve yüksek kalite standartı anlayışı ile veri merkezleri ve rack kabinler için; yenilikçi, ihtiyaca ve geleceğe yönelik, kişiselleştirilebilir yüksek teknoloji bileşenleri üretmekte. Ar-Ge'sini ve üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra, veri merkezlerini ve altyapılarını projelendirme, proje uygulama, yapı sağlığı kontrolü gibi ileri teknoloji konularında da başarıyla hizmet vermekte.

  • Dorax, 1990 yılından günümüze olan tecrübesi ile IT sektörüne kişiselleştirilmiş, dinamik, uluslararası standartlarda, öncü teknolojileri sunmakta.
  • Dorax, sektörün kuruluşundan itibaren yer alan tecrübeli kadrosu ve yenilikçi, kaliteyi hedefleyen bakış açısıyla satış, proje, üretim ve AR-GE alanlarında ulusal ve uluslararası alanlarda hizmet vermekte.
  • İthalat, ihracat ve yurtiçi satış ile başlayan faaliyetlerine proje çalışmalarını ekledi. Sürekli eğitim ve kendini geliştirme prensipleriyle projelerin alanlarını çeşitlendirip, zayıf akım projelerinin yanı sıra, yapı sağlığı projelerini de sunduğu nitelikli hizmetler arasına kattı.
  • Başarıyla yürüttüğü ve sonuçlandırdığı bu projeler sırasında gözlemlediği ve deneyimlediği ürün eksikliklerini giderme ve ürünleri geliştirme fikirlerinin yanı sıra üretim alanında da faaliyet göstererek kendi markasıyla ürettiği rack kabini aksesuarlarını tüm dünyaya dağıtmakta.

 

Doraks Teknolojik Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti.. Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.

+90 216 577 28 48info@doraks.com.trDoraks Teknolojik Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. Küçükbakkalköy Mah., Kayışdağı Cad. Ozan Veysel Sk. No: 9 / 1 Ataşehir PK 34400 İstanbul - Türkiye